Колишній генеральний директор Google Ерік Шмідт висловив скептицизм до концепції метавсесвіту


04.07.2022
Eric Schmidt

Ерік Шмідт, підприємець, колишній генеральний директор технологічного гіганта Google з 2001 по 2011 рік, скептично ставиться до метавсесвіту та його впливу на майбутнє всього світу.

На фестивалі ідей в Аспені, штат Колорадо, цього тижня Шмідт продемонстрував байдужість та легке замішання, коли його запитали, як метавсесвіт може вплинути на глобальні відносини.

“Немає єдиної думки про те, що таке метавсесвіт, хоча одна компанія змінила свою назву напередодні розвитку сектору метавсесвіту”. – сказав Шмідт у вівторок, натякаючи на те, що Facebook змінив назву на Meta у жовтні 2021 року.

Ерік Шмідт
Ерік Шмідт

Технологічний мільярдер, чиї статки, за даними Forbes, становить 19,3 мільярда доларів, сказав, що він не впевнений, як майбутня колекція цифрових світів – яка теоретично може дозволити людям віртуально грати, подорожувати, працювати і робити покупки разом – фактично вплине на повсякденну життя пересічних людей.

Нерухомість у метавсесвіті також, за словами Шмідта, спірна інвестиція. Він припустив, що якщо людям, компаніям чи урядам колись і знадобиться володіти віртуальною землею, це буде далеко в майбутньому.

“Я сам не думаю про купівлю великих ділянок приватної нерухомості у метавсесвіті. Це не те питання, яке хвилює мене щодня”. – сказав він.

Однак, згідно з Metametric Solutions, аналітичній компанії, яка спеціалізується на метавсесвітах, очікується, що цього року продажі об’єктів нерухомості в метавсесвіті досягнуть 1 мільярда доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *