Кіберзлочинцям вдалося відмити $4 млрд за останні два роки – дослідження


05.10.2022
У другому кварталі 2022 року хакери та шахраї викрали у децентралізованих фінансових сервісів активи вартістю в $671 млн.

У період із 2020 до 2022 року кіберзлочинці відмили понад $4 млрд через децентралізовані біржі, міжмережеві мости й анонімні сервіси обміну. Про це йдеться в дослідницькому звіті компанії Elliptic.

В Elliptic повідомляють, що децентралізовані біржі (DEX) сприяли переміщенню активів, отриманих шахрайським шляхом, на суму щонайменше $1.2 млрд. Водночас використання злочинцями DEX тісно пов’язане з експлоітами у сфері децентралізованих фінансів (DeFi) і зломами централізованих бірж. На частку міжмережевих мостів припадає близько $750 млн незаконного обігу коштів.

Через сервіси обміну криптовалюти, що не підтримують процедуру “Знай свого клієнта” (KYC), було відмито ще близько $1.2 млрд. Подібні сервіси дають користувачам можливість обмінюватися активами як усередині, так і між блокчейнами, без створення облікового запису.

У серпні аналітики Elliptic повідомили, що з липня 2021 року до липня 2022 року хакери змогли вкрасти колекційні токени (NFT) на суму понад $100 млн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *