Засновника криптобіржі Thodex засуджено до тюремного ув’язнення


18.07.2023
Глава Titanium Blockchain визнав себе винним у шахрайській схемі

Засновника Thodex засуджено на сім місяців і 15 днів тюремного ув’язнення за ненадання необхідних документів до Податкової інспекції. Разом із 20 іншими обвинуваченими, йому загрожує до 40 564 років в’язниці за обман 400 000 клієнтів на суму в 2 млрд доларів.

В апреле 2021 года Thodex обещала возобновить торги через 5 дней после их остановки, но этого не произошло, и инвесторы потеряли доступ к своим депозитам. После этого клиенты подали коллективный иск о мошенничестве, а Фарук Фатих Озер был объявлен в международный розыск.

Фарук Фатіх Озер втік до Албанії за день до зупинки торгів і був затриманий правоохоронцями в серпні 2022 року. Після цього 62 людини, пов’язаних із біржею, були заарештовані. Турецький прокурор потребував довічного ув’язнення для засновників і керівників Thodex.

Фарук Фатіх Озер втік до Албанії за день до зупинки торгів. Потім у серпні 2022 року його затримали правоохоронці. Після цього 62 людини, пов’язаних із біржею, були заарештовані.

Спочатку обвинувачення вимагало для Озера п’ятирічного тюремного ув’язнення за ухилення від дотримання податкового законодавства, але суд засудив екс-главу біржі до півтора років позбавлення волі, пізніше скоротивши цей термін до семи місяців і 15 днів. При цьому на Озера ще чекає судовий процес у справі про обман інвесторів біржі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *