Кращі криптовалютні біржі без верифікаціі (без KYC)

Шукаєте криптобіржу без верифікації (KYC)? Деякі криптоінвестори вважають за краще інвестувати в критповлаюти без необхідності розкривати особисту інформацію. Саме тому в цьому матеріалі ми зібрали найбільш безпечні та зручні для користувачів біржі, де верифікація не потрібна.

Що таке KYC (Знай свого клієнта)?

KYC — це абревіатура від словосполучення “знай свого клієнта”. KYC — це процес, при якому криптобіржі запитують особистість клієнта, щоб переконатися, що він є справжньою людиною. При запиті на перевірку особи, як правило, біржа вимагає особисті документи, такі як паспорт, водійське посвідчення або рахунок за комунальні послуги. Перелік документів для проходження KYC варіюється в залежності від біржі.

KYC, як правило, вводиться для мінімізації потенціалу злочинних дій, таких як відмивання грошей та фінансування тероризму.

Кращі криптовалютні біржі без проходження процедури верифікації (KYC)

Пропонуємо поглянути на короткий список бірж, які не вимагають проходження верифікації.

 1. Huobi
 2. KuCoin
 3. Bitfinex
 4. dYdX
 5. Bisq

Список бірж з описом

Huobi

Huobi – одна з найбільших криптовалютних бірж за обсягом торгівлі. Спочатку біржа була націлена на китайський ринок, але відтоді розширилася до більш ніж 130 країн.

Це також одна з найстаріших бірж, запущена в 2013 році. Холдингова компанія Huobi, Huobi Global, має команди в Японії, Південній Кореї, Великій Британії, Австралії, Канаді, Бразилії та Гонконзі.

У Huobi є токен Huobi Token (HT), який біржа випустила в січні 2018 року. Він включений до платформи CoinMarketCap як одна зі 100 найкращих валют за ринковою капіталізацією.

Ліміти на зняття коштів

 • без KYC: 0,06 BTC / на добу
 • З KYC: Необмежено / на добу

KuCoin

KuCoin – це криптовалютна біржа, на якій зареєстровано понад 500 криптовалют. Різноманітність альткоїнів, представлених на KuCoin, робить її однією з найбільших криптовалютних бірж у світі. Як результат, KuCoin позиціонує себе як “Найкраща біржа альткоїнів”. KuCoin запустила свою біржу (KuCoin) і свій основний токен KuCoinShares (KCS) у вересні 2017 року. Протягом наступних 3 років KuCoin стала лідером серед новаторів у сфері розробки торгових продуктів та першою в списку нішевих альткоїнів.

Ліміти на зняття коштів

 • без KYC: 5 BTC / на добу
 • З KYC: 100 BTC / на добу

Bitfinex

Bitfinex посідає місце в нашому списку найкращих криптобірж без KYC. Це одна з криптобірж, яка найкраще зарекомендувала себе. Платформа почала свою діяльність у 2012 році. Вона пропонує глибоку ліквідність і відмінну підтримку клієнтів.

Bitfinex має інтерфейс, що налаштовується, де ви можете вибрати, якій темі ви віддаєте перевагу, і налаштувати будь-які сповіщення, які вам подобаються. На біржі доступно понад 150 монет і понад 300 торгових пар; ви обов’язково знайдете торговельну пару і ринок, який відповідає вашим потребам.

Ліміти на зняття коштів

 • без KYC: 2 BTC / на добу
 • З KYC: 100 BTC / на добу

dYdX

За обсягом торгів dYdX є найбільшою децентралізованою біржею. dYdX, яка розпочала свою роботу у квітні 2019 року, є некастодіальною біржею ордерів, побудованою на базі Ефіріуму (Ethereum). Вона заснована на сертифікованих смарт-контрактах, які забезпечують прозорість, ліквідність і безпеку. Біржа співпрацює зі StarkWare для розробки протоколу 2-го рівня для безстрокових контрактів з перехресною маржею, який значно масштабує торгівлю, використовуючи механізм масштабування StarkEx від StarkWare та смарт-контракти Perpetual від dYdX. Користувачі можуть торгувати без витрат на газ, з дешевшими торговими мінімумами та нижчими торговими комісіями.

Ліміти на зняття коштів

 • без KYC: 200 000 USDC / на добу
 • перевірки KYC немає на біржі

Bisq

Bisq – це криптовалютна біржа, яка пропонує децентралізований обмін (DEX), де користувачі можуть купувати і продавати криптовалюту без перевірки особи. Біржа не вимагає ні імені, ні ідентифікатора електронної пошти. Користувачі можуть здійснювати торгівлю навіть без реєстрації на біржі.

Bisq не є веб-сайтом і не надає жодних централізованих послуг, оскільки є піринговою торговою мережею. Користувачі можуть підключатися і здійснювати операції з іншими користувачами мережі BISQ за допомогою простого програмного забезпечення, яке вони запускають на своєму комп’ютері або мобільному пристрої. Bisq автоматично приховує інформацію про гаманці (наприклад, відкриті ключі тощо) обох сторін, що беруть участь в угоді.

Оскільки Bisq є децентралізованою біржею, ніхто не може її контролювати. Користувачі підтримують біржу, оскільки для її належного функціонування не потрібна зовнішня організація. Це різко контрастує з більшістю інших бірж, які є централізованими і тому набагато більш вразливими до атак.

Таким чином, платформа дозволяє користувачам торгувати криптовалютами без страху бути відстеженими або контрольованими.

Ліміти на зняття коштів

 • без KYC: 2.00 BTC / на добу

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

У Huobi спростували чутки про злиття з криптобіржею Poloniex

Криптобіржа Huobi заявила, що чутки про злиття з торговою...

Криптоаналітик прогнозує падіння біткоїна

Криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен у черговому відео на своєму...

У Сальвадорі відкрили державний біткоїн-офіс

Влада Сальвадору повідомила про створення Державного офісу біткоїна (ONBTC),...

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Криптоаналітик, який точно передбачив дно BTC у 2018 році, оновив прогноз щодо курсу Litecoin

Популярний криптоаналітик Smart Contracter, який дав точний прогноз щодо...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

Аналітик попередив про ризик обвалу біткоїна

Популярний криптостратег під псевдонімом Kaleo попередив у Twitter трейдерів...

Santiment: кити накопичили $1 млрд в ETH всього за один день

Згідно з даними криптоаналітичної компанії Santiment, найбільші адреси Ethereum...

Останні новини

Мільярдер Білл Акман розповів, в який криптопроект він інвестував

Інвестор-мільярдер Білл Акман у своєму Twitter висловив думки щодо стану криптовалютного ринку після банкрутства FTX. Він також розповів, що більше не являється противником криптовалют....

Трейдер, який передбачив крах біткоїна в 2018 році, розповів, де знаходиться дно BTC

Криптотрейдер Тоні Вейс, який передбачив обвал біткоїна (BTC) в 2018 році, розповів на своєму Youtube-каналі, де знаходиться дно біткоїну. https://www.youtube.com/embed/w8DFeaWLgI8 На думку аналітика, біткоїн "швидше за...

Аналітик, який передбачив кінець бичачого ринку біткоїна в минулому році, прогнозує зміну тренду для BTC

Аналітик під псевдонімом Pentoshi висловив у своєму Twitter думку, що біткоїн скоро досягне цінове дно. Однак він підкреслив, що дно біткоїна не обов'язково означає...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here