Капіталізація ринку DeFi обвалилася на 75% за 2 квартал 2022 року – дослідження CoinGecko


15.07.2022
Капіталізація галузі DeFi обвалилася на 75% за 2 квартал 2022 року - дослідження CoinGecko

Криптовалютний агрегатор данних CoinGecko опублікував звіт, в якому повідомляється, що капіталізація ринку децентралізованих фінансів (DeFi) у ІІ кварталі впала на 74.6%. Показник впав зі $142 млн до $36 млн.

На думку аналітиків CoinGecko, головною причиною такого масштабного зниження став крах екосистеми Terra та стейблкоїну USDT на початку травня. Також виведенню коштів з проектів DeFi сприяли зломи смарт-контрактів, що продовжуються. Вони впливають на ціни токенів, а також на «віру інвесторів у подібні протоколи».

При цьому, хоча активність у проектах DeFi знизилася, кількість щоденних активних користувачів впала з 50 000 до 30 000. Тобто лише на 34.5%. Цікаво, що іноді події, що відбувалися у криптовалютній індустрії, призводили до сплеску активності у проектах DeFi. Наприклад, під час падіння Terra багато хто використовував DeFi-проекти Curve Finance та Uniswap.

Ситуація на ринку невзаємозамінних токенів (NFT) значно краща. Обсяг торгів упав лише на 26.2% порівняно з показниками І кварталу. При цьому основне скорочення обсягу торгів відбулося у мережі Ефіріум.

Зазначимо, що після краху екосистеми Terra більшість проектів DeFi, що базуються на цій мережі, вибрали для міграції рішення другого рівня Polygon.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *