Sturdy Finance запропонувала хакеру $100 000 за повернення втрачених коштів


14.06.2023
Sturdy Finance

DeFi-платформа Sturdy Finance запропонувала $100 000 хакеру, який атакував їхній протокол. Якщо хакер прийме пропозицію і поверне кошти, команда Sturdy Finance припинить переслідування.

12 червня Sturdy Finance втратила майже 800 000 доларів у цифрових активах, коли зловмисник скористався вразливостями платформи. PeckShield, фірма із забезпечення безпеки блокчейна встановила, що причиною експлойту протоколу стала помилка цінового оракула, а злом хакер здійснив методом атаки повторного входу. Після цього розробники Sturdy Finance призупинили торгову активність і запевнили спільноту, що кошти користувачів знаходяться у безпеці.

За день після злому засновник Sturdy Finance Сем Форман написав у Твіттері, що вони запропонували зловмиснику 100 000 доларів, якщо той погодиться повернути кошти, що залишилися, на вказаний ними гаманець.

“Ми готові запропонувати вам 100 тисяч доларів як винагороду і не будемо переслідувати вас далі, якщо ви надішлете решту коштів”, – написав Форман у заяві до хакера.

Форман також заявив, що Sturdy Finance відкрита для обговорення деталей угоди зі зловмисником.

Однак поки залишається невідомим, чи прийняв хакер пропозицію Sturdy Finance.

Останнім часом багато хакерів погоджуються повернути гроші назад за винагороду. Зокрема, 4 квітня команда Euler Finance, яка зіткнулася з найбільшим зломом цього року, змогла повернути 90% вкрадених коштів, запропонувавши винагороду зловмиснику. Пізніше зломщик повернув усі вкрадені гроші – близько $200 млн.

Те ж саме сталося з протоколом Sentiment, який повернув $870 000 після експлойту. Команда Sentiment спробувала зв’язатися з хакером одразу після експлойту й опублікувала на сайті ImmuneFi повідомлення з пропозицією винагороди в розмірі близько $100 000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *