Команда проєкту Yield Protocol оголосила про повне відновлення роботи після хакерської атаки на платформу Euler


28.06.2023
Капіталізація галузі DeFi обвалилася на 75% за 2 квартал 2022 року - дослідження CoinGecko

Команда проєкту Yield Protocol оголосила, що повністю відновила роботу протоколу після атаки миттєвого кредиту Euler. Постачальники ліквідності тепер можуть оновлювати свої стратегічні токени, йдеться в мікроблозі компанії.

Yield Protocol (YIELD) був одним з 11 протоколів децентралізованого фінансування, які зазнали збитків після атаки на некастодіальний ринок кредитування Euler Finance. Протокол призупинив запозичення в основній мережі після злому 13 березня і заявив, що збитки від його пулів ліквідності становили менше ніж 1,5 мільйона доларів. Однак Euler втратив унаслідок атаки понад 195 мільйонів доларів.

Yield Protocol працював з командою Euler над поверненням коштів після того, як платформа Euler відновила більшу частину своїх втрат від хакерів у квітні. Потім проект пройшов через процес розгортання 26 нових контрактів і виконання близько 300 дозволених викликів для скидання термінів погашення токенів з фіксованою прибутковістю і відновлення протоколу.

У травні Yield Protocol розробники проекту знайшли помилки у своїх стратегічних контрактах, що змусило їх призупинити роботу протоколу на два тижні.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *