Проекти з блокчейн-мережі Terra переходять на Polygon


10:07 AM, 11 Липня 2022
Проекти з блокчейн-мережі Terra переходять на Polygon

Директор Polygon Studios розповів про долю проектів Rescuing Terra. Крах екосистеми спричинив втрати інвесторами мільярдів доларів, також ця подія негативно позначилася на долі десятків проектів.

“Майже 50 проектів, створених на Terra, включаючи торговий NFT-майданчик OnePlanet та метавсесвіт Derby Stars, поступово почали переходити на Polygon, і ще більше перебуває у процесі. Ми вкладатимемо капітал та ресурси в ці міграції, щоб допомогти розробникам та підтримати спільноти”. – генеральний директор Polygon Studios Раян Вятт написав у Твіттері.

Проекти з блокчейн-мережі Terra переходять на Polygon
Terra

Раптовий крах екосистеми Terra призвів до зупинки багатьох інноваційних проектів у сфері NFT, DeFi і Metaverse. Голова Terra До Квон загруз у судових розглядах, оскільки падіння проекту призвело до безлічі позовів і претензій на його адресу. Генеральний директор Polygon Studios Раян Вятт створив спеціальний фонд, щоб допомогти талановитим розробникам знайти нову роботу.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!