Інвестиційний банк Moelis & Company запустив спеціальний консультаційний напрямок з блокчейну


26.07.2022
Інвестиційний банк Moelis & Company запустив спеціальний консультаційний напрямок з блокчейну

Moelis & Company, провідний світовий незалежний інвестиційний банк, оголосив про запуск Глобальної групи з блокчейну, яка надаватиме індивідуальні консультаційні послуги як корпораціям, що використовують блокчейн, так і провідним блокчейн-компаніям, що розвиваються, включаючи тих, хто прагне створити свою присутність у Web3. Про це повідомляє Bloomberg.

Групу очолив Джон Момтазі, співзасновник Moelis & Company та глобальний голова інвестиційно-банківського підрозділу по роботі з медіа, і до неї увійде команда старших банкірів із різних галузевих груп, які мають значний досвід консультування компаній, які використовують блокчейн. Цей спеціалізований центр передового досвіду координуватиме свою роботу з партнерами фірми по всьому світу, оскільки клієнти з усіх галузей оцінюють можливості технології блокчейн, що зростають.

У зв’язку з розширеною та спеціалізованою консультаційною пропозицією фірма повідомила про призначення Лу Кернера старшим радником групи Global Blockchain. Будучи засновником CryptoOracle Collective, консалтингової фірми Web3 та партнером Blockchain Coinvestors, Лу має майже десятирічний досвід роботи, керівництва та інвестування в блокчейн, криптовалюти, смарт-контракти та децентралізовані фінансові компанії.

“Присутність Moelis як провідного консультанта у цьому просторі є важливою подією для довгострокового зростання технології блокчейн”. – сказав Лу Кернер.

Moelis & Company – провідний світовий незалежний інвестиційний банк, що надає інноваційні стратегічні консультації та рішення різноманітної клієнтської бази, включаючи корпорації, уряди та фінансові спонсори. Фірма допомагає своїм клієнтам досягти їх стратегічних цілей, пропонуючи комплексні інтегровані послуги фінансового консультування у всіх основних галузях промисловості. Досвідчені фахівці Moelis & Company консультують клієнтів щодо найважливіших рішень, включаючи злиття та поглинання, рекапіталізацію та реструктуризацію, угоди на ринках капіталу та інші питання корпоративного фінансування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *