Інтерпол запускає перший поліцейський метавсесвіт, що працюватиме на глобальному рівні


21.10.2022
Інтерпол запускає перший поліцейський метавсесвіт, що працюватиме на глобальному рівні

Міжнародна організація кримінальної поліції оголосила про запуск власного метавсесвіту. Це перший віртуальний простір, розроблений для правоохоронних органів у всьому світі.

В Інтерполі заявили, що головним мотиватором створення метавсесвіту стало те, що злочинці вже використовують віртуальний простір для шахрайства, а найближчими роками рівень впровадження метавсесвітів значно зросте.

«У міру того, як кількість користувачів метавсесвітів зростає, розширюється і список можливих злочинів. Ми вважаємо, що до цього списку увійдуть злочини проти дітей, відмивання грошей, крадіжка особистих даних, фальшивомонетництво, фішинг і сексуальні домагання», – йдеться в заяві.

Метавсесвіт Інтерполу дасть змогу зареєстрованим користувачам відвідати платформу та здійснити екскурсію віртуальною версією штаб-квартири Інтерполу у французькому місті Ліон. Основна місія метавсесвіту Інтерполу – знайомити і навчати студентів новобранців. Також це допоможе різним відділенням організації підтримувати спілкування і спільну роботу.

Крім того, Інтерпол повідомив про плани зі створення підрозділу, що займається боротьбою з криптовалютною злочинністю. Генсек організації Юрген Шток вважає, що такий підрозділ необхідний, оскільки більшість правоохоронних органів не володіють достатніми ресурсами і знаннями в цій галузі.

Раніше антимонопольне відомство ЄС попередило про ймовірне домінування великих гравців на ринку метавсесвітів, які обмежуватимуть вибір користувачів і підніматимуть ціни на свій контент.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *