Індія та ОАЕ співпрацюватимуть у галузі блокчейну


20.06.2022
blockchain_ОАЕ_india

З’явилися додаткові подробиці щодо сфери дії торгової угоди між Індією та ОАЕ, що набула чинності 1 травня. Історична угода, названа Угодою про всеосяжне економічне партнерство між ОАЕ та Індією, включатиме співпрацю в галузі різних нових технологій та інновацій, у тому числі і блокчейн.

Виступаючи на вебінарі, організованому Торговою палатою Дубая, Омар Хан, директор міжнародних офісів організації, повідомив, що однією з основних областей буде технологія блокчейна. Він також зосередиться на секторах, орієнтованих на інновації, таких як AI та Fintech.

CEPA є першою двосторонньою торговельною угодою, підписаною між ОАЕ та Індією. Очікується, що торговельна угода значно зміцнить зв’язок між двома країнами.

За словами одного з 270 учасників вебінару Діпака Суду, генерального секретаря Асоціації торгово-промислових палат Індії, договір допоможе двосторонній торгівлі між країнами досягти 100 мільярдів доларів протягом п’яти років.

«ОАЕ є третім за величиною торговим партнером Індії та поєднують можливості для бізнесу для зацікавлених сторін. Торговий договір допоможе збільшити двосторонню торгівлю до 100 мільярдів доларів за п’ять років із нинішніх 60 мільярдів доларів. Це спільні зусилля щодо об’єднання поглядів обох країн», – сказав Діпак Суд.

Це не перша угода, яку ОАЕ підписали із торговим партнером для вивчення варіантів використання технології блокчейну. Ще у 2019 році Торгова палата Дубая підписала аналогічний договір з Міжнародною торговою палатою, ставши першою торговою палатою, яка це зробила.

Завдяки угоді Дубайська торгова палата стала ексклюзивним постачальником торгових рішень на основі блокчейну на Близькому Сході.

Остання торгова угода з Індією відповідає меті ОАЕ стати глобальним центром блокчейну. Емірати дотримується цього бачення з 2016 року, коли уряд запустив Дубайську блокчейн-стратегію.

З того часу він розширює впровадження технології блокчейну, і нині понад 50% його державних послуг ґрунтуються на інноваціях. Уряд також проводить політику щодо залучення компаній та інвесторів, які займаються цифровою валютою.

Цього року він подав схему ліцензування для компаній, які займаються цифровою валютою. Декілька фірм, які займаються цифровою валютою, вже отримали свої ліцензії за цією схемою.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *