Ілон Маск назвав головні переваги мем-токена Dogecoin перед Біткоїном


06.08.2022
wccftech

CEO Tesla Ілон Маск розповів у подкасті Full Send про переваги мем-криптовалюти Dogecoin перед біткоїном.

На думку підприємця, блокчейн Dogecoin має набагато більшу пропускну здатність. Маск пояснив, що транзакції з DOGE завершуються за 60 секунд, а транзакції з BTC займають близько 10 хвилин. На його думку, цього достатньо, щоб вважати Dogecoin більш ефективною платіжною системою.

Маск також зазначив, що в даний час DOGE можна використовувати не тільки для купівлі товарів у Tesla та SpaceX, але і як платіжний засіб в інших великих компаніях.

Мільярдер додав, що інфляційний фактор Dogecoin, який дозволяє створювати 5 млрд токенів щорічно, може позитивно вплинути на розвиток активу як засіб платежу. Біткоїн обмежений емісією в 21 млн монет, підкреслив мільярдер. Це може призвести до того, що актив накопичуватиметься, а не використовуватиметься.

“Відверто кажучи, я в основному підтримую DOGE, тому що в монеті є меми, собака і почуття гумору, а також він не позиціонує себе занадто серйозно”, – пояснив Маск.

Він також наголосив, що не має нічого спільного з іншими монетами-мемами, такими як Dogelon Mars (ELON) та іншими токенами з його спотвореним ім’ям. Маск додав, що підтримує лише дві мем-криптовалюти: DOGE та Shiba Inu (SHIB).

На момент написання DOGE торгується по $0,069, за добу додавши 0,58%, за даними Binance.

На початку серпня Маск пообіцяв викласти в Twitter фотографії свого собаки на прізвисько Флокі, після чого курс мем-криптовалюти Floki Inu (FLOKI) виріс на 25%. Вартість активу подолала позначку $0,000016 вперше з 5 травня. На 6 серпня актив торгується по $0,0000149, згідно з Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *