Курс токена Floki Inu виріс на 25% після твіту Ілона Маска


01.08.2022
floki inu

Мем-токен Floki Inu (FLOKI) виріс в ціні на 25% після сьогоднішнього посту глави Tesla Ілона Маска у Twitter. Бізнесмен згадав у твіті свого собаку на прізвисько Флокі, зазначивши, що опублікує його фото 2 серпня. Після цього курс однойменної мем-монети почав зростати.

Вартість активу подолала позначку $0,000016 вперше з 5 травня. На момент написання актив торгується по $0,00001617, згідно з Coinmarketcap.

Floki Inu (FLOKI) – це мем-коїн на блокчейні Ethereum та на BSC, який з’явився після того, як Ілон Маск написав у твіттері, що назвав свого собаку Флокі. Як і завжди, твіт Маска призвів до хвилювання на крипторинці, а також створення нового токена.

Минулого місяця громадянин США Кіт Джонсон подав до суду на Ілона Маска, а також його компанії Tesla та SpaceX, стверджуючи, що вони маніпулювали курсом Dogecoin. Обвинувач вимагає від Маска відшкодування збитків у розмірі $86 млрд і плату за моральні збитки — $172 млрд. Джонсон також запросив повну заборону на просування DOGE з боку мільярдера.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *