Голова BitMEX: Ціна Ethereum досягне позначки $5000 після завершення оновлення “Merge”


05.08.2022
Голова BitMEX: Ціна Ethereum досягне позначки $5000 після завершення оновлення "Merge"

У вересні після злиття мережі Ethereum “Merge” монета ETH зможе подолати позначку в $5000, оскільки стане дефляційним активом з високим попитом. Таку думку в блозі на Medium висловив голова BitMEX Артур Хейс.

Merge – це назва події, коли блокчейн-майданчик Ethereum переходить із Proof-of-Work (PoW) на Proof-of-Stake (PoS).

“Кількість токенів ETH щорічно скоротиться на ~90% при новій моделі роботи мережі PoS… кількість Ефірів, що виводяться з обігу, буде тільки збільшуватися зі зростанням популярності мережі… всі ці фактори в сукупності повинні призвести до експоненційного зростання ціни Ефіру”. – написав Хейс.

У ситуації, коли федеральна влада відмовиться від свого рішення підтримати зростання економіки США шляхом друкування більшої кількості доларів, Хейс вважає, що злиття мережі все одно зможе підштовхнути ціну ETH до $3562.

За словами Хейса, очікується, що злиття призведе до “потрійного халвінгу” для Ethereum. Враховуючи, що ціна Bitcoin (BTC) завжди позитивно реагувала на халвінг, trcgthn очікується, що ціна ETH відреагує аналогічним чином.

Хейс продовжив, що якщо злиття Ethereum провалиться або буде відкладено, а ФРС змінить свою політику, це не вплине на ціну активу, оскільки він все одно зможе утриматися на поточному рівні $1600.

На момент написання Ethereum торгується на рівні $1,666. За добу ціна цифрового актива зросла на 4,59%. Згідно з даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *