Глава Microsoft вважає, що метавсесвіти можуть змінити спосіб взаємодії в Інтернеті


23.01.2023
Satya Nadella

Генеральний директор технологічного гіганта Microsoft Сатья Наделла, виступаючи на Всесвітнього економічному форумі (ВЕФ), заявив про свою підтримку концепції метасвітів і поділився баченням того, як віртуальні світи можуть покращити користувацький досвід.

У розмові з головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом Сатья Наделла заявив, що метасвіти можуть об’єднати людей за допомогою інтерактивної форми, яку не можуть запропонувати інші сучасні технології.

Наделла високо оцінив відчуття присутності, яке дає віртуальний простір завдяки взаємодії. Пандемія COVID-19 змінила правила, вимагаючи іншого погляду на онлайн-зустрічі та збори, і метавсесвіти, за словами Наделла, є природним продовженням цього досвіду, надаючи ключову особливість та перевагу.

“Я вважаю, що використання технології метавсесвітів та імерсивного досвіду має вирішальне значення для об’єднання світу, оскільки відчуття присутності, яке забезпечує технологія, є життєво важливим”, – заявив Наделла.

Однак співзасновник Microsoft Білл Гейтс вважає, що технологія штучного інтелекту має більший потенціал, про що він заявив під час нещодавньої сесії Ask-Me-Anything на блог-платформі Reddit. Незважаючи на це, компанія активно інвестує в проекти, пов’язані з метавсесвітами. У жовтні Microsoft оголосила про намір інтегрувати свої хмарні продукти в метавсесвіт, щоб зблизитися з індустрією Web3.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *