Ankr оголосила про запуск блокчейн-інструменту на платформі Microsoft Azure


09.06.2023
blockchain_ОАЕ_india

Постачальник децентралізованої блокчейн-інфраструктури Ankr оголосив про запуск корпоративного інструменту AppChains для створення блокчейнів на Azure Marketplace від Microsoft. Про це йдеться у матеріалі англомовного криптовидання Cointelegraph.

Новий інструмент дасть змогу компаніям швидко запускати виділений і настроюваний блокчейн для підтримки різних стратегій Web3.

Розробники Ankr заявили, що наразі спостерігають високий попит з боку інституційних клієнтів на використання AppChains у таких галузях, як банківська справа, цифрові валюти центрального банку та ігри.

“Відкриття рішення AppChain на Microsoft Azure Marketplace надає компаніям простий спосіб знайти перевірене рішення і вийти на ринок з різними варіантами використання. AppChains забезпечують швидкі та доступні транзакції, зручний користувацький інтерфейс, відповідність нормативним вимогам і комплексне проектування”. – говориться в заяві Ankr.

Пітер Стюарт, керівник відділу інфраструктури Ankr, сказав, що компанія буде удосконалювати інструмент на основі відгуків користувачів і показників продуктивності під керівництвом Microsoft.

У лютому цього року повідомлялось, що компанії Ankr і Microsoft почали співпрацювати, щоб запропонувати послуги хостингу корпоративних вузлів на Azure Marketplace. Наразі сервіс ретранслює транзакції, розгортає смарт-контракти та може читати або записувати дані блокчейну, заощаджуючи час розробників, який вони витрачають на масштабування своїх програм.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *