Глава FTX US назвав три події, які здатні викликати відновлення крипторинку


22.06.2022
токен

Генеральний директор криптобіржі FTX US поділився у Twitter думками про те, які політичні кроки та інфраструктурні зміни можуть допомогти криптовалютним ринкам відродитися.

У своєму твіті Бретт Харрісон пояснює, як ясність регулювання та покращення торгових опцій можуть стати тією опорою, яка необхідна для відновлення віри людей у ​​криптоінвестування.

“Деякі речі, які можуть уповільнити зараження ринку та прискорити відновлення:

  • ясність із боку регулюючих органів США.
  • сильніші американські ринки криптовалютних ф’ючерсів та опціонів.
  • американські спотові крипто ETF [біржові фонди]”.

Харрісон підкреслює, що чітко сформульовані правила, швидше за все, залучать до сфери цифрових активів основних інвесторів із великими капіталами.

“Ясність регулювання для криптобірж США та інших постачальників цифрових активів вселяє впевненість, що американські інституційні інвестори продовжать робити ставки на довгострокову життєздатність активів”.

Коли йдеться про торгівлю ф’ючерсами та опціонами, глава FTX вважає, що зміцнення структури цих інвестиційних інструментів також може залучити інституційний капітал.

“Сильніші ринки криптовалютних ф’ючерсів і опціонів у США також допоможуть залучити інституційний капітал, знизити волатильність, надавши доступ до ефективного хеджування, і полегшити фірмам роботу з класом активів без необхідності працювати зі спотом”.

На закінчення Харрісон підкреслює переваги, які виникнуть, якщо уряд дозволить розпочати торгівлю першим в історії криптовалютним ETF зі спотовою ціною.

“Затвердження спотових ETF у США принесе ефективне виявлення цін і дешеві засоби впливу криптовалют на один із найбільш регульованих та добре зрозумілих класів активів у світі”.

Читайте також: Втрати біткоін-інвесторів за три дні склали рекордні 7,3 мільярда доларів

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *