Втрати біткоін-інвесторів за три дні склали рекордні 7,3 мільярда доларів


21.06.2022
космонафт ловить біткоін

За даними дослідницької компанії Glassnode, протягом трьох днів близько 555 000 біткойнів було продано в діапазоні від $18 000 до $23 000, при цьому багато продавців спочатку купували BTC за набагато вищими цінами.

Джерело:Twitter.com/glassnode

“Останні три дні поспіль були найбільшими реалізованими збитками в доларах США в історії Bitcoin. Понад 7,325 млрд доларів США втрати BTC були зафіксовані інвесторами, які витрачали монети, накопичені за вищими цінами.” – говориться в твіті Glassnode.

Короткострокові власники досягли коефіцієнта витраченого прибутку, рівного коефіцієнту ведмежого ринку 2018 року, що означає, що їхній прибуток загалом знизився, тоді як деякі довгострокові власники зазнали «глибокої капітуляції» після покупки на рекордному максимумі Біткойна майже в $69 000 і продажу близько $18000.

«Майже всі когорти гаманців зараз зазнають величезних збитків, гірших, ніж у березні 2020 року. Особливо страждають ті, хто тримає 1-100 BTC», – повідомляє Glassnode.

Раніше криптовалютний аналітик GlobalBlock Маркус Сотіріу заявляв, що біткойн може бути близьким до тимчасової точки дна.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *