Google Trends: Інтерес користувачів до криптовалют впав до рекордно низького рівня


05.06.2023
Капіталізація криптовалютного ринку вперше з 13 червня знову перевищила позначку 1 трлн доларів

Дані Google Trends вказують на зниження інтересу користувачів до криптовалют, що виражається в кількості пошукових запитів із ключовим словом “Криптовалюта”.

Наразі показник динаміки популярності цього терміна становить 21 балів за шкалою від 0 до 100, що є найнижчим значенням з кінця 2020 року.

Google Trends: "криптовалюта".

У травні 2021 року цей показник сягав 100 балів. Зменшення інтересу користувачів почалося з травня 2022 року, після краху екосистеми Terra, і мало невеликий підйом на початку листопада 2022 року після обвалу криптовалютної біржі FTX.

Згідно з даними Google Trends, найвищий рівень інтересу до криптовалют спостерігається в Нігерії, а найнижчі значення припадають на країни Південної Америки. Зниження інтересу може бути пов’язане з тим, що ціна біткоїна тримається на позначці близько $28 000 вже протягом 10 тижнів.

Варто зазначити, що в “криптотрендах”, можна помітити наявність засновника FTX Сема Бенкмен-Фріда, а також банкрутство самої біржі FTX і збанкрутілого криптокредитора Voyager Digital.

Нещодавно стало відомо, що нью-йоркский Метрополітен-музей у Нью-Йорку поверне $500 000 пожертвувань, отриманих від FTX.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *