Метрополітен-музей поверне пожертвування у розмірі $550 000 біржі FTX


05.06.2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Метрополітен-музей (Met) поверне $550 000, отримані від криптобіржі FTX, яка впала в листопаді 2022 року. Про це йдеться в документах, поданих представниками організації до суду штату Делавер.

“Метрополітен бажає повернути пожертвування боржникам FTX, а боржники FTX і Метрополітен провели сумлінні переговори на відстані витягнутої руки щодо повернення пожертвувань”. – йдеться в документах.

Команда музею зазначила, що повернуті кошти можуть бути використані для виплати криптобіржею боргів своїм кредиторам.

550 тисяч доларів було виплачено Метрополітен-музею двома окремими частинами – перші 300 тисяч доларів виплачено в березні 2022 року, а ще 250 тисяч доларів надійшли двома місяцями пізніше, у травні.

Відомо, що пожертвування були зроблені за сприяння West Realm Shires Services, фірми, яка управляла FTX.US.

Нагадаємо, що керівництво FTX намагається повернути свої пожертвування від політиків та інших організацій з грудня, приблизно через місяць після того, як біржа подала заяву про банкрутство в штаті Делавер.

Згідно з судовими документами, FTX роздав пожертвування в розмірі 93 мільйонів доларів у період з березня 2020 по листопад 2022 року.

Із приблизно 180 політиків Сполучених Штатів, які отримали кошти від FTX, тільки 19 повернули свої кошти або сигналізували про свій намір зробити це, згідно з даними Unusual Whales.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *