Фінансовий регулятор Канади оштрафував біржі Bybit та Kucoin за незареєстрований бізнес


23.06.2022
Фінансовий регулятор Канади оштрафував біржі Bybit та Kucoin за незареєстрований бізнес

Комісія з цінних паперів Онтаріо (OSC) повідомила у прес-релізі, що уклала угоду про врегулювання з Bybit і оштрафувала KuCoin за недотримання закону Онтаріо про цінні папери.

Фінансовий регулятор вимагає, щоб біржа KuCoin виплатила штраф у розмірі $1,6 млн та майже $75 000 у рахунок витрат на розслідування. Bybit відшкодувала майже $2 мільйони та виплатила ще $7 000 у рахунок витрат на розслідування OSC, оскільки біржа “підтримувала відкритий діалог, надала запитану інформацію та зобов’язалася брати участь в обговоренні реєстрації”.

В рамках мирової угоди компанія Bybit обіцяла не реєструвати нових користувачів з Онтаріо та не пропонувати жодних нових продуктів існуючим рахункам інвесторів з Онтаріо. Для існуючих роздрібних інвесторів з Онтаріо, Bybit вимагатиме закрити свої позиції в певних обмежених продуктах, таких як кредитне плече, маржа або надання кредиту.

У березні 2022 року Binance також призупинила обслуговування рахунків в Онтаріо після того, як OSC попередила місцевих інвесторів про те, що біржа не пройшла належну реєстрацію в Онтаріо, щоб пропонувати торгівлю деривативами чи цінними паперами.

Читайте також: Мільярдер Сет Кларман: Я не вважаю за потрібне володіти криптовалютою

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *