Мільярдер Сет Кларман: Я не вважаю за потрібне володіти криптовалютою


23.06.2022
Мільярдер Сет Кларман: Я не вважаю за потрібне володіти криптовалютою

Інвестор-мільярдер Сет Кларман заявив, що не бачить сенсу в криптовалюті. “Я не думаю, що комусь треба цим володіти. Мені просто здається, що це може закінчитися сльозами”.

Американський інвестор-мільярдер та менеджер хедж-фонду Сет Кларман поділився своїми поглядами на різні теми, включаючи криптовалюту, золото та долар США, в інтерв’ю Гарвардській школі бізнесу. Кларман є виконавчим директором та портфельним менеджером Baupost Group, бостонського хедж-фонду, який він заснував у 1982 році. Нині під управлінням інвестиційної фірми перебуває близько $30 млрд. За даними Forbes, його статки оцінюються в 1,5 мільярда доларів.

“Я не бачу сенсу в криптовалюті. Мені здається, що це схоже на котячу м’яту для технарів. Ідея про те, що ми використовуємо більше енергії, ніж країна Ісландія, для видобутку додаткової криптовалюти, для вирішення математичних завдань, які не потрібно вирішувати, здається мені божевільною. Навіщо людям 10 чи 50 різних криптовалют? Я не розумію. Мені просто здається, що це може закінчитися сльозами”. – сказав Кларман.

Щодо золота Кларман сказав: “Я фанат золота. Я думаю, що золото цінне за умов кризи”.

Бос Baupost Group також прокоментував долар США. “США мали величезну перевагу в тому, що долар є світовою резервною валютою протягом дуже довгого часу. Це навряд чи зміниться найближчим часом”. Зазначивши, що “важко уявити, що люди беруть китайську валюту”, мільярдер також сказав: “Важко уявити, що люди приймають криптовалюту. Занадто багато невизначеностей”.

Кларман давно є криптоскептом. Раніше він порівнював біткоїн із торгівлею сардинами. У травні він сказав, що не платитиме навіть 25 доларів за весь біткоїн у світі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *