Ethereum-кит перевів 8000 ETH після 8 років бездіяльності


29.05.2023
Користувач заплатив за Ethereum-транзакцію $157 000

Аналітики Lookonchain зафіксували активність у криптогаманці Ethereum-кіта. Після восьми років бездіяльності, інвестор перевів 8000 ETH. У 2015 році монети надійшли на гаманець на тлі ICO криптопроєкту.

Повідомляється, що спочатку інвестор перевів 1 ETH. За ним послідувала транзакція із залишком монет — 7999 ETH. Криптовалюта на гаманці кита, станом на момент написання новини, оцінюється в $14.7 млн.

У криптоспільноті припустили, що інвестор просто перевів монети з одного холодного гаманця на інший.

Це не єдиний гаманець ETH епохи ICO, який знову прокинувся. 24 квітня інший гаманець, який мав 2365 ETH ($45 мільйона), здійснив першу транзакцію майже за 8 років.

5 березня інший гаманець ETH переказав 10 226 ETH (19,6 мільйона доларів США) на нову адресу гаманця після того, як він залишався бездіяльним протягом п’яти років.

Нагадаємо, раніше в центрі скандалу опинилася компанія – виробник холодних криптогаманців Ledger. Оновлення, яке запропонували розробники, змусило користувачів засумніватися в безпеці пристроїв. Пізніше схожі претензії висунули й іншому виробнику апаратних гаманців – Trezor.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *