Експерти банку Citi назвали найважливіший наслідок оновлення “The Marge” в мережі Ethereum


02.11.2022
Голова BitMEX: Ціна Ethereum досягне позначки $5000 після завершення оновлення "Merge"

Найбільш значним впливом переходу блокчейна Ethereum на аогритм роботи proof-of-stake (PoS), процесу, відомого як “The Marge” (Злиття), стала зміна чистої емісії ETH, яка впала майже до нуля, йдеться в дослідницькому звіті міждународного банку Citi.

Згідно зі звітом, до “Злиття” емісія була стабільною на рівні 2 ETH за блок, що призводило до щорічної інфляції пропозиції близько 4,2%. Після злиття випуск proof-of-work (PoW) припинився, залишивши тільки випуск стейкінга, який частково компенсується спалюванням – або виведенням з обігу – комісій.

“Схоже, що Ethereum може рухатися до дефляційного майбутнього, оскільки він демонструє періоди дефляції на тлі низької мережевої активності. У міру зростання активності ETH може підтримувати дефляційну пропозицію, вже продемонструвавши дефляційні тенденції після злиття в середовищі з низьким рівнем видобутку”. – пишуть аналітики City.

У Citi відзначають, що перехід на PoS вилучив з обігу близько 564 000 ETH за шість тижнів після злиття, в порівнянні з тим, якби емісія PoW все ще відбувалася. У доларовому еквіваленті це становить близько $870 млн. У річному обчисленні це еквівалентно скороченню активної пропозиції ETH приблизно на $7,7 млрд після переходу на PoS.

Нагадаємо, що “Злиття” стало першим з п’яти запланованих оновлень блокчейна і передбачало перехід від PoW до більш енергоефективного механізму консенсусу PoS.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *