Експерт назвав перспективні напрямки криптоіндустрії


11.08.2022
Dan Morehad

Засновник криптовалютного хедж-фонду Pantera Capital Ден Морхед розповів в інтерв’ю RealVision про перспективні напрями криптоіндустрії, які активно розвиватимуться після закінчення нинішнього циклу ведмежого ринку.

За його словами, криптовалютний світ циклічний, оскільки в міру завершення чи зникнення проектів завжди з’являються нові можливості, наприклад, DeFi-сектор або NFT-сфера:

“Наразі розвиток ділиться на ери. Важливі 4-5 років тому ніші або вже заповнені, або надають мало можливостей. На мій погляд, зараз DeFi-сектор дуже недооцінений, тому інвесторам слід звернути на нього увагу.

Наступні рубежі – це ігровий сектор та NFT-сфера, яка лише зараз сягає критичної маси користувачів. Блокчейн-ігри – дуже актуальний напрямок”.

За словами Морхеда, ще є можливості для інвестицій у більш традиційні напрямки, наприклад, біржі, оскільки в багатьох країнах, як і раніше, відсутні централізовані майданчики для купівлі та продажу цифрових активів:

«У разі венчурних інвестицій ми вкладали гроші у різні напрямки. Навіть у біржі, хоча багато хто думає, що ця ніша вже заповнена.

Є багато великих країн, які не мають бірж, наприклад, Індонезія, де ми інвестували в проект Pintu. 120 мільйонів потенційних клієнтів. Подібні країни, як і раніше, потребують бірж».

Морхед також наголосив на важливості рішень масштабування другого рівня, оскільки BTC та Ethereum мають обмежені пропускні здібності, які необхідно усунути для більш широкого впровадження технології блокчейн:

«Ми були великими інвесторами у рішення для масштабування другого рівня. Bitcoin і Ethereum — чудові мережі, але вони мають обмеження щодо обсягів транзакцій, тому такі рішення важливі.

Для протоколів запозичення та кредитування такі рішення необхідні. Таким чином, у наступному циклі дуже важливі як споживча ніша, так і інфраструктурна».

Читайте також: Ден Морхед заявив, що ФРС досі не розуміє, як сильно нашкодила крипторинку

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *