Експерт: ФРС досі не розуміє, як сильно нашкодила крипторинку


30.06.2022
ФРС досі не розуміє, як сильно нашкодила крипторинку – експерт

Федеральна резервна система (ФРС) США надто довго робила серйозні помилки, і тепер їхні наслідки відбиваються на крипторинок, де, ймовірно, будуть нові «великі кризи». Таку думку висловив Ден Морхед із венчурної компанії Pantera Capital. Про це повідомляє Bloomberg.

Морхед вважає, що політика центрального банку США щодо підтримки занизьких щоденних ставок та маніпулювання ринком облігацій призвела до серйозних помилок. За його словами, хоча ФРС працює над поступовим виправленням своїх помилок, регулятор не розуміє, що це марно.

«Рішення буде болючим. На жаль, ФРС досі, здається, не розуміє, що вона зробила. – Заявив керівник хедж-фонду.

Морхед, який заснував біткоін-фонд, коли багато хто на Уолл-стріт все ще ігнорував криптовалюти, каже, що «каскадний крах» великих криптопроектів допоміг виявити важелі впливу на систему. У центрі виру знаходиться ряд хедж-фондів та кредиторів, які цього року опинилися у скрутному становищі через падіння цін на цифрові активи.

Наводячи приклади, Морхед вказує на крах криптопроекту Terra, який, на його думку, мав нестійку економічну, стабілізаційну модель. Він також виділяє Celsius як приклад компанії з некаченими процедурами управління ризиками. Three Arrows Capital, проблемна криптовалютна хедж-фірма, була перевантажена і не змогла задовольнити маржинальні вимоги. Він називає ці інциденти “великими крахами”.

«Ймовірно, у найближчі місяць чи два на ринку з’явиться ще кілька банкрутів. Будь-яка критпокомпанія із позиковим капіталом залишає безліч проблем своїм контрагентам». – написав він.

Що ж до ФРС, їх «маніпуляція» ринком облігацій руйнівна. Морхед стверджує, що центральний банк ніколи не встановлював процентні ставки вище за ставку овернайт на протязі сторіччя своєї історії.

Цього року, коли ФРС підвищила ставки, щоби боротися зі зростанням цін, криптовалюти впали. У цій обстановці криптовалюти, наслідуючи приклад Біткоїна, продемонстрували сильну кореляцію з акціями, часто рухаючись у тандемі під час торгівлі. За словами Дена Морхеда, зв’язок між біткоїном та акціями, як правило, збільшився на тлі значного падіння S&P 500, але він очікує, що ця тенденція скоро зміниться.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *