Екс-президент Нью-Йоркської біржі NYSE вважає, що біткоїн може повторно протестувати $17 000


21.06.2022
Екс-президент Нью-Йоркської біржі NYSE вважає, що біткоїн може повторно протестувати $17 000

Том Фарлі, колишній президент NYSE Group, під час недавнього виступу на CNBC припустив, що ціна біткоїну може повторно протестувати рівень $17 000.

Джерело: twitter.com/squawkcnbc

При цьому він заявив, що його думку криптовалюта на даний момент досягла локального дна, описуючи недавнє падіння цін як “справді хорошу” можливість для покупки.

У вихідні ціна провідної криптовалюти опустилася нижче за вищу точку попереднього бичачого циклу. За даними, опублікованними криптовалютною аналітичною фірмою Glassnode, інвестори зафіксували втрати на суму понад $7 млрд.

У понеділок колишній генеральний директор BitMEX Артур Хейс попередив, що через невизначеність на ринку можливі нові вимушені продажі.

До цього нобелівський лауреат з економіки Пол Кругман передбачив, що скромне відновлення буде просто відскоком мертвої кішки.

Криптовалютний аналітик Кріс Бурніске нещодавно написав у Твіттері, що його не здивує, якщо біткоїн впаде до рівня $10 000. Той факт, що майнери ще не капітулювали, означає, що потенціал падіння ще є. Бурніске також вважає, що біткоїну буде важко відновитись через несприятливий макроекономічний фон.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *