Артур Хейс очікує на продовження примусових ліквідацій позицій на ринку криптовалют


20.06.2022
Колишній керівник біржі BitMEX Артур Хейс попередив криптовалютних інвесторів про те, що в короткостроковій перспективі можливий новий примусовий продаж на ринку.

Колишній керівник біржі BitMEX Артур Хейс попередив криптовалютних інвесторів про те, що в короткостроковій перспективі можливий новий примусовий продаж на ринку.

Посилаючись на знамениту цитату легендарного інвестора Уоррена Баффета, Хейс стверджує у своєму Twitter, що ринок зараз перебуває у процесі з’ясування того, хто “плаває голим”.

Американський бізнесмен мав на увазі, що ризики та вразливі місця конкретних компаній зазвичай оголюються під час піків притоку та відтоку коштів на ринку.

Це висловлювання Баффета дуже актуально під час кризи криптовалютного ринку, коли такі великі компанії, як Celsius і Three Arrows Capital, розоряються зі стрімкою швидкістю. На даний момент ще більше важкоатлетів галузі можуть залишитися без купальних костюмів.

Як зазначив Хейс, канадський фонд Purpose Bitcoin ETF у п’ятницю ліквідував 24 500 BTC, що становило приблизно половину від загального обсягу його активів.

Хоча ціна найбільшої криптовалюти відтоді відновилася до $20 629 на біржі Bitstamp, бики біткоїна, можливо, ще не все втратили. Через погане управління ризиками криптовалютними кредиторами та “щедрих” умов кредитування Хейс не виключає нових вимушених продажів.

Колишній бос BitMEX нещодавно передбачив, що альткоїни можуть випадково впасти ще на 50% у найближчі тижні.

Solana, Polkadot та інші альткоїни вже впали майже на 90% від своїх рекордних піків на тлі болісного ведмежого ринку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *