Ділянку землі в метавсесвіті Decentraland продано за $84 017


13.06.2022
decentraland

Віртуальна земля в метавсесвіті Decentraland, токенізована як NFT, щойно була продана за $84 017. Ця колекція складається з більш ніж 97 000 земельних ділянок – на даний момент кожна ділянка землі має розміри 16м x 16м.

Вартість землі в метавсесвітах Decentraland і The Sandbox різко зросла після ребрендингу Facebook у Meta, оскільки все більше інвесторів дізналися, що таке метавсесвіт. У більшості випадків віртуальна земля продається з премією через розмір ділянки та її близькість до центру метавсесвіту.

Блокчейн Ethereum є притулком метавсесвітів із відкритим світом. Двома найбільшими з яких є Decentraland та The Sandbox.

Такі бренди, як Adidas та Atari вже придбали віртуальну землю у цих метавсесвітах. Деякі компанії вважають, що більшість роздрібної торгівлі в кінцевому підсумку буде відбуватися в метавсесвіту.

Термін метавсесвіту використовується для опису еволюції взаємодії людини з Інтернетом. В того, як ми проводимо все більше часу в Інтернеті, межа між реальним світом та нашою мережевою особистістю зменшується. Зрештою, метавсесвіт може стати іммерсивним віртуальним світом, де люди насолоджуються володінням цифровими технологіями та можуть взаємодіяти зі своїми однолітками.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *