Decentraland проведе Тиждень моди у своєму метавсесвіті


28.02.2023
MVFW

Decentraland проведе свій другий щорічний Тиждень моди (MVFW) у метавсесвіті. Захід запланований на 28-31 березня.

Decentraland – це платформа віртуальної реальності, яка працює на блокчейні Ethereum. Вона дозволяє користувачам купувати землю, створювати приміщення, відвідувати заходи та спілкуватися з цифровими аватарами інших користувачів. Наразі банк JPMorgan, телеканал RTVI і стрімінговий сервіс Netflix вже відкрили свої віртуальні простори в Decentraland.

Кілька великих брендів, серед яких DressX, The Fabricant, DKNY, Perry Ellis, Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana і Dundas, вже приєдналися до заходу MVFW. Цього року участь візьмуть близько 30 брендів, а Adidas вперше приєднається до заходу зі своєю цифровою колекцією одягу.

Унікальною особливістю цього заходу є можливість прив’язати невзаємозамінні токени (NFT) до віртуального одягу в Decentraland. Наприклад, бренд Dolce & Gabbana надав власникам колекції Disco Drip можливість носити цифровий одяг на віртуальних аватарах у віртуальному місті. Бренди активно шукають способи поєднати віртуальні та реальні події.

Наразі не очікується, що ажіотаж навколо NFT та метавсесвітів буде на такому ж рівні, як минулого року. Однак MVFW стане для брендів платформою для демонстрації своїх цифрових модних колекцій та крос-платформної взаємодії.

У березні 2022 року Decentraland провів свій перший Тиждень моди за участю таких брендів, як Estée Lauder, Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger та Forever 21.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *