Coca-Cola випустила NFT-колекцію на блокчейні Polygon


08.08.2022
Coca-Cola випустила NFT-колекцію на блокчейні Polygon

На честь міжнародного Дня дружби компанія Coca-Cola випустила колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) на блокчейні Polygon. Про це повідомляється в офіційному Twitter Polygon Studios.

Повідомляєтсья, що Coca-Cola розподілила усі NFT між власниками попередніх колекцій компанії. Токени мають унікальну функцію share-to-reveal, коли кожен малюнок розкривається тільки після того, як користувач поділився ним з другом.

Дизайн колекції натхненний бульбашками у пляшці з напоєм, а також темою зв’язку та єдності. У міру зростання спільноти власники токенів отримають доступ до винагород та інших привілеїв, включаючи відвідування ігрових заходів та ранній доступ до обмеженої серії продукції Coca-Cola Creations. Починаючи з міжнародного Дня дружби 2021 року, Coca-Cola випустила понад 4000 колекційних цифрових предметів. Емісія зазвичай приурочена до свят та гучних дат.

Раніше компанія Daimler South East Asia, що входить до складу автоконцерну Mercedes-Benz Group, оголосила про запуск децентралізованого сервісу обміну даними на основі Polygon під назвою Acentrik. Це своєрідний маркетплейс, де корпоративні клієнти можуть купувати та продавати різні дані, такі як страхова інформація, наукові дослідження чи клієнтські бази. Всі продукти на платформі будуть NFT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *