Mercedes-Benz Group створить платформу на основі блокчейну Polygon для торгівлі даними


29.07.2022
polygon mercedes

Компанія Daimler South East Asia, що входить до складу автоконцерну Mercedes-Benz Group, оголосила про запуск децентралізованого сервісу обміну даними на основі мережі Polygon під назвою Acentrik.

Новий маркетплейс дозволить корпоративним клієнтам купувати та продавати різні дані, такі як страхова інформація, наукові дослідження чи клієнтські бази. Всі продукти на платформі будуть невзаємозамінними токенами (NFT). Про співпрацю повідомив глава Polygon Studios Райан Вятт.

https://twitter.com/Fwiz/status/1552745385839378432

Транзакції у сервісі виконуватимуться через мережу Polygon або тестет Ethereum Rinkeby. Для оплати клієнти зможуть використовувати не тільки нативні токени Polygon (MATIC), а й стейблкоіни. При цьому оплату комісій необхідно здійснювати у MATIC.

Polygon – це мережа захищених рішень другого рівня (L2) та сайдчейнів для масштабування Ethereum та запуску децентралізованих програм (dApps), доступу до Web 3.0, DeFi та NFT. До травня 2022 року в Polygon функціонувало понад 19 000 dApps.

Раніше Polygon стала однією із шести компаній, обраних для участі в акселераційній програмі Disney 2022 року, яка спрямована на розвиток технологій доповненої реальності, штучного інтелекту та NFT.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *