Chicago Bulls анонсувала випуск NFT-колекції “The Aurochs”


14.09.2022
Chicago Bulls анонсувала випуск NFT-колекції "The Aurochs"

Професійна баскетбольна команда Chicago Bulls випустить на майданчику Coinbase NFT обмежену колекцію невзаємозамінних токенів під назвою The Aurochs. Дата випуску колекції на аукціоні – 22 вересня. Стартова ціна одного NFT складе 0,2 ETH (близько $320). Частину виручки від продажу NFT буде спрямовано на благодійність.

Компанія Chicago Bulls оголосила про створення лімітованої колекції NFT на базі Ethereum від однойменної професійної спортивної команди, яка буде запущена на торговому майданчику Coinbase NFT. Колекція The Aurochs складатиметься з 23 NFT, розроблених провідними цифровими художниками світу.

“Щоб переосмислити культовий логотип Chicago Bulls, який не змінювався з 1966 року, ми сформували колаборацію з 23 найкреативніших художників Web3 для створення колекції NFT”, – йдеться в заяві баскетбольного клубу.

Одним із найдосвідченіших художників, які працюють над проектом The Aurochs, став колишній креативний директор Google Джуліан Гілліам, більш відомий як LOGIK.

Частина виручки від продажу NFT піде в After School Matters, некомерційну організацію з Чикаго, яка надає старшокласникам безкоштовні позакласні та літні програми з мистецтва, комунікацій, лідерства, спорту та STEM. Організацію обрали шляхом голосування художників-учасників проєкту.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *