CEO біржі BitMEX: інтерес інституційних інвесторів до Ethereum буде зростати


29.09.2022
https://cryptomisto.com/tag/ethereum/

Генеральний директор BitMEX Олександр Хёптнеа, виступаючи на конференції Token2049 в Сінгапурі, заявив, що інституційні інвестори як і раніше зберігають бичачий настрій щодо криптовалют та Ethereum. Він підкреслив, що інституційний поштовх до криптовалют не сповільнився під час нинішнього “ведмежого” ринку. Про це пише Cointelegraph.

На думку Хьоптнера, установи будуть купувати і зберігати криптовалютні активи, оскільки впровадження криптовалюти в банківський бізнес має тривалий характер. Однак у роздрібному секторі зараз спостерігається протилежна ситуація.

Більш того, генеральний директор BitMEX вважає, що установи почнуть накопичувати ETH з тих пір, як блокчейн-платформа Ethereum перейшла на модель PoS (Proof-of-Stake). Зараз ETH використовує майже на 99% менше енергії, ніж раніше. Екологічність та відповідність ESG (Environmental, Social, and Governance) робить цей актив дуже привабливим. Хьоптнер назвав Ethereum “ідеальним протоколом, на якому можна будувати все, що завгодно”.

У той час як Хёптнер каже, що інституційний інтерес до Ethereum не сповільнився, роздрібний інтерес, змінився в інший бік. За словами аналітика Алі Мартінеса, кількість нових адрес Ethereum, що створюються щодня, вчора впала більш ніж на 50%.

На думку Мартінеса, стійке зниження нових адрес з часом призводить до корекції ціни.

Однак падіння роздрібного інтересу може бути більше пов’язано з ведмежими ринками. Як тільки ринки вийдуть з нинішнього спаду, кількість нових адрес на день також має зрости. Тим більше, що вересень історично ніколи не був вдалим місяцем для криптовалют.

На момент написання ціна Ethereum (ETH) становила $1 313, що на 0,73% більше, ніж за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *