Cardano зробила доступними платежі в криптовалюті ADA для більш ніж 7 мільйонів платформ електронної комерції


13.07.2022
ada pay

Компанія Cardano (ADA) у партнерстві з COTI нещодавно оголосили про інтеграцію нового плагіна ADA Pay в Odoo (On-Demand Open Object), програмне забезпечення ERP та CRM з відкритим вихідним кодом та базою даних користувачів, що налічує понад 7 мільйонів підприємств.

Плагін ADA Pay, який став активним у мережі Cardano, дозволить усім підприємствам, які використовують пакет Odoo, приймати платежі за допомогою ADA. Цей плагін був розроблений у партнерстві з COTI, блокчейн-платформою корпоративного рівня, оптимізованою для децентралізованих платежів.

ADA Pay – це програмний шлюз, який, будучи інтегрованим у торговельну платформу підприємства, дасть можливість миттєво приймати платежі за допомогою ADA від клієнтів. На початковому етапі розвитку плагіну команда Cardano та Catalyst запустили ініціативу Project Catalyst як спосіб заохочення інноваційних розробок в екосистемі Cardano. Було заявлено, що на реалізацію проекту виділено фонд у розмірі $1 млрд.

У рамках цього проекту у березні минулого року COTI також оголосила конкурс інновацій, який закликав відповідні команди розробників розробити плагіни, здатні інтегрувати ADA Pay до платформ електронної комерції. З 16 заявок було відібрано та профінансовано 5 команд.

У травні команда Carl Henry Global успішно розробила плагін ADA Pay, інтегрований у 8 різних платформ електронної комерції, включаючи WordPress, Joomla та WooCommerce.

Ця інтеграційна ініціатива є одним із кроків Cardano у напрямку розширення своєї екосистеми.

Крім того, в цьому місяця розробники Cardano планують активувати в основній мережі хард-форк Vasil, який нещодавно був успішно запущений в тестовій мережі. Хард форк спрямований на підвищення продуктивності та загальної масштабованості блокчейну Cardano.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *