Розробники оновили систему масштабування Hydra в мережі Cardano


27.02.2023
Експерти спрогнозували короткострокові, середньострокові та довгострокові перспективи ADA.

Команда розробників блокчейн-платформи Cardano повідомила, що випустила новий апдейт для поліпшення системи масштабування Hydra. Нині на Cardano запущено загалом 117 великих блокчейн-проектів.

Згідно з умовами апдейту, система завжди буде відсувати крайній термін угод, “спрощуючи вибір періодів оскарження транзакцій залежно від мережі, в якій працює проєкт”.

Творці Cardano заявили, що давно працювали над цим оновленням і впевнені – воно допоможе оптимізувати роботу мережі та прискорити численні процеси. За їхніми словами, цього тижня, починаючи з 27 лютого 2023 року, можна буде робити висновки про успішність апдейту.

Розробники також опублікували звіт, у якому зазначили, що загальна кількість записаних скриптів Plutus склала 5857, з них 762 були скриптами Plutus V2. Зростання блокчейна Cardano також було продемонстровано в загальній кількості випущених полісів токенів, що склало 70 039.

Сумарна кількість транзакцій у мережі становила 61,8 млн. За запевненнями розробників, це свідчить про універсальність платформи Cardano в просторі блокчейнів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *