Розробники Cardano успішно активували оновлення Vasil у тестовій мережі


04.07.2022
Розробники Cardano успішно активували оновлення Vasil у тестовій мережі

У тестнеті блокчейну Cardano успішно запущено хард-форк Vasil, згідно з оголошенням, опублікованим провідним розробником Input Output.

Згідно з заявою компанії, ця подія ознаменувала “важливий крок” на шляху реалізації довгоочікуваного оновлення.

Протягом наступних чотирьох тижнів оператори пулів ставок, розробники та криптовалютні біржі проводитимуть тестування Vasil. Після цього хард форк буде запущений в основній мережі блокчейну.

Найджел Хемслі, керівник відділу розробки продуктів Input Output, підкреслив, що поспішати із запуском оновлення не варто, оскільки команда розробників ставить в основу його якість і безпеку. Хемслі пояснив, що Vasil був найскладнішою програмою розробки для Cardano на сьогоднішній день.

Очікується, що оновлення значно підвищить продуктивність блокчейна Cardano, забезпечивши більш високу пропускну здатність та сумісність.

Попередній хардфорк Cardano, Alonzo, який активував смарт-контракти у мережі, було запущено у вересні 2021 року. Ця подія підштовхнула ціну криптовалюти ADA до її нинішнього історичного максимуму $3,09.

З того часу рідний токен Cardano втратив понад 85% своєї вартості і нині торгується на основних спот-біржах на рівні $0,44.

Після нещодавньої заяви ADA продовжує торгуватися в мінусі, втративши понад 10% за останній тиждень.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *