Активність розробників dApps на базі Cardano різко збільшилася


15.02.2023
cardano (821 × 473 px) (2)

Розробники децентралізованих додатків (dApps) у мережі Cardano різко активізувалися станом на 15 лютого 2023 року. Згідно з даними аналітиків ProofofGitHub.

Програмісти імплементували 798 розробок за минулу добу. Ця цифра зросла на 180 пунктів, порівняно з аналогічними значеннями за 14 лютого. Таким чином, цей блокчейн виявився лідером за цим показником.

Станом на 14 лютого розробники Cardano здійснили 617 апдейтів на сервісі GitHub. Отже, блокчейн перебував на третьому місці за цим показником, поступаючись Polkadot/Kusama і Vega Protocol, творці яких імплементували 774 і 675 апдейтів відповідно.

Проте в ніч із 14 на 15 лютого відбулося довгоочікуване оновлення мережі Cardano – Valentine. Воно внесло низку поліпшень у блокчейн. Ключовими з них стали підвищення рівня безпеки і розширення можливостей взаємодії з іншими протоколами. За словами розробників з Input Output Hong Kong, це мало сприяти розвитку сектору децентралізованих фінансів (DeFi) і створенню нових додатків у внутрішній екосистемі Cardano.

Уже вранці 15 лютого Cardano вийшла на перше місце за кількістю щоденних розробок і змін у коді на GitHub. Вона випередила Polkadot/Kusama з показником 782 і Vega Protocol зі значенням 656.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *