Cardano запустить власний легкий гаманець Lace


22.06.2022
Cardano запустить свій власний легкий гаманець Lace

Input-Output Global (IOG), дослідницька компанія, що стоїть за блокчейн-проектом Cardano, розробляє легкий гаманець під назвою Lace. Він дозволить користувачам насамперед керувати, контролювати, а також зберігати свої криптовалюти в одному місці.

Минулого тижня, на конференції Consensus 2022, засновник Cardano Чарльз Хоскінсон розповів, що команда Lace працювала над платформою гаманця близько 6-7 місяців. Примітно, що гаманець все ще перебуває на стадії розробки, і, за словами команди, він допоможе покращити показники прийняття криптовалют, пропонуючи користувачам розширені можливості. Керівник зазначив, що час від часу з’являтимуться нові функції, і гаманець постійно розвиватиметься.

Слід зазначити, що IOG вже має гаманець з повним вузлом під назвою Daedalus. Повновузлові гаманці, як такі, призначені для складних та технічно підкованих користувачів. Крім того, такі гаманці споживають значну кількість ресурсів та вимагають більше часу для синхронізації. Тому, щоб полегшити життя користувачам, Cardano запускає Lace.

Як повідомляється в блозі IOG, Lace – це “єдине вікно” для всіх операцій із блокчейном. Ця нова платформа буде оснащена безліччю функцій і спочатку забезпечить “дружній та інтуїтивно зрозумілий досвід” для зберігання коштів та NFT, здійснення платежів, делегування ставок та взаємодії з різними dApps.

Читайте також: Ілон Маск вкотре висловив підтримку мем-токену Dogecoin

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *