Ілон Маск вкотре висловив підтримку мем-токену Dogecoin


21.06.2022
Ілон Маск підтвердив свою підтримку Dogecoin на Катарському економічному форумі, незважаючи на затяжне падіння криптовалютного ринку. Виступаючи сьогодні в Досі, бізнесмен підкреслив, що ніколи не заохочував людей інвестувати в криптовалюту, однак особисто підтримує «мем-монету». Про це повідомляє Bloomberg

Ілон Маск підтвердив свою підтримку Dogecoin на Катарському економічному форумі, незважаючи на затяжне падіння криптовалютного ринку. Виступаючи сьогодні в Досі, бізнесмен підкреслив, що ніколи не заохочував людей інвестувати в криптовалюту, однак особисто підтримує «мем-монету». Про це повідомляє Bloomberg.

«Я особисто маю намір підтримувати Dogecoin. Знаю, що багато людей, які не такі багаті, просили мене купувати та підтримувати Dogecoin, і я відповідаю цим людям». – Ілон Маск.

СЕО Tesla і SpaceX зазначив, що автомобільна компанія прийматиме Dogecoin як форму оплати товарів, і незабаром SpaceX наслідуватиме цей приклад. Маск також сказав, що дві компанії купили біткоїн, але лише з використанням невеликого відсотка бюджетів.

Цього місяця мільярдер заявив, що виступає за повномасштабну інтеграцію платежів у Twitter, включно з підтримкою криптовалют. Він також написав у Твіттері, що підтримує криптовалюти, а не фіатні валюти.

У березні Маск підтвердив, що володіє Bitcoin, Ethereum та Dogecoin, і сказав, що не продаватиме їх.

Читайте також: Ціна Dogecoin різко зросла на 8% після того, як Ілон Маск опублікував твіт на підтримку токена

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *