Блокчейн Solana перевершив Ethereum за кількістю транзакцій


20.09.2022
Близько 8000 гаманців у мережі Solana постраждали внаслідок хакерської атаки

Ethereum (ETH) утримує перше місце в рейтингу блокчейнів за кількістю розгорнутих децентралізованих додатків (DApps). Однак мережа Solana змогла обійти ETH за активністю користувачів, йдеться у звіті аналітиків платформи Nansen.

Експерти з’ясували, що в другому кварталі 2022 року середньодобова кількість операцій на блокчейні SOL становила приблизно 40 млн, тоді як Ethereum обробляв із квітня до червня трохи більше ніж 1 млн транзакцій на день.

Збільшення транзакційної активності адрес на Solana стало результатом весняної волатильності на крипторинку і збільшення обсягу торгів на децентралізованих платформах (DEX) на бази Solana, таких як Mango Markets і Serum.

Кількість гаманців на блокчейні Solana злетіла з 400 000 майже до 1 млн до кінця травня, зазначили аналітики. Популярність екосистеми GameFi, а також ринків DeFi і NFT стала основним фактором, що спровокував вибухове зростання мережі Solana.

Базовий актив блокчейна – альткоїн SOL розташовується на дев’ятому місці в рейтингу найбільших цифрових валют. На момент публікації монета торгується на рівні $32,17. Капіталізація SOL становить $11 389 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *