Блокчейн-мережа Arbitrum випередила Ethereum за обсягом щоденних транзакцій


22.02.2023
Arbitrum

Arbitrum, рішення для масштабування другого рівня, перевершило Ethereum за кількістю щоденних транзакцій, що стало значною віхою в його домінуванні в якості провідної платформи для масштабування другого рівня (L2).

За даними дослідника блокчейнів Arbiscan, кількість щоденних транзакцій в Arbitrum зросла на 590% менш ніж за два місяці. З іншого боку, щоденні транзакції Ethereum за той самий період зросли лише на 46%, згідно з даними Etherscan.

Мережа Arbitrum досягла історичного максимуму – приблизно 2,95 мільйона унікальних адрес, що свідчить про сплеск активності користувачів. Крім того, загальний обсяг заблокованої вартості (TVL) в мережі Arbitrum зріс на 81% з 1 січня до приблизно $1,85 млрд.

Попри збільшення транзакцій і адрес у Arbitrum, проект все ще відстає від Ethereum з точки зору мережевих зборів. За даними cryptofees.info, одноденні збори Ethereum становлять приблизно $6,7 млн, тоді як одноденні збори Arbitrum становлять приблизно $154 000, що дорівнює приблизно 2,3% від мережевих зборів Ethereum за день.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *