BlackRock запустила спотовий біткоїн-траст для інституціоналів


11.08.2022
BlackRock запустила спотовий біткоін-траст для інституціоналів

Найбільша у світі інвестиційна компанія BlackRock, під керуванням якої знаходяться активи на суму $10 трлн, запустила приватний спотовий траст для інституційних клієнтів, який відстежує динаміку ціни у біткоїні. Про це повідомляє Bloomberg.

Представники компанії наголосили на зацікавленость клієнтів у використанні інвестиційних продуктів на основі першої криптовалюти, незважаючи на різкий спад на ринку цифрових активів.

У BlackRock вважають найбільш перспективними для використання клієнтами та ринками капіталу такі напрями індустрії, як стейблкоїни, блокчейни, криптоактиви та токенізацію. Також BlackRock стежить за реалізацією ініціатив, спрямованих на підвищення екологічності майнінгу.

BlackRock – це одна з найбільших світових компаній з управління активами та інвестиціями. Акції компанії торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під тикером BLK.

Раніше криптоаналітик YouTube-каналу InvestAnswers заявив, що якщо BlackRock інвестує 0,5% своїх активів у біткоїн з мультиплікатором 21x, капіталізація цифрового активу зросте на $1,05 трлн. Це збільшить вартість BTC до $99 000.

На момент написання біткоїн торгується по $24 344. Ціна активу за добу додала 1,91%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *