Аналітик назвав умову, при якій ціна біткоїну може досягти $773 000


09.08.2022
bitcoin_gold

Криптоаналітик, ведучий YouTube-каналу InvestAnswers, висловив думку, що партнерство криптобіржі Coinbase та керуючого активами BlackRock може підштовхнути ціну біткоїну до $773 000.

За його словами, якщо BlackRock інвестує 0,5% своїх активів у BTC з мультиплікатором 21x, ринковf капіталізація зросте на $1,05 трлн доларів. Це додасть $75 000 до ціни біткоїну, збільшивши її до $99 000.

На думку аналітика, якщо BlackRock виділить 1% коштів, це додасть близько 2,1 трлн доларів до ринкової капіталізації та $150 000 до ціни біткоїну. У випадку, якщо керуючий активами інвестує 5%, ціна BTC у найближчі три-п’ять років може піднятися до $773 000. Проте експерт вважає, що найближчим часом такий розвиток подій є малоймовірним.

На момент написання біткоїн торгується по $23 878, додавши 2,15% за добу, згідно з Coinmarketcap.

На початку серпня BlackRock оголосила про партнерство з Coinbase. У рамках співпраці інституційні інвестори BlackRock, які користуються криптоплатформою Aladdin, матимуть прямий доступ до цифрових активів. На даний момент партнерство поширюється лише на біткоїн.

BlackRock є однією з найбільших світових компаній з управління активами та інвестиціями. На січень 2022 року під її керуванням перебували активи на суму $10 трлн. Акції компанії торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під тикером BLK.

У червні генеральний директор інвестиційної компанії Galaxy Digital Майк Новограц заявив, що на відновлення криптовалютного ринку вплине покупка BTC міжнародними хедж-фондами у сфері традиційних фінансів. Однак для цього необхідно, щоб Федеральна резервна система США (ФРС) припинила підвищення процентних ставок.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *