Binance US запустила послугу стейкінгу Ethereum


2:46 PM, 8 Вересня 2022
Binance US

Binance US, американський підрозділ найбільшої у світі криптовалютної біржі, тепер пропонує стейкінг Ethereum з річною відсотковою прибутковістю (APY) 6%.

У своєму оголошенні Binance US повідомила, що користувачі зможуть робити ставки на ETH через платформу конкурентно низького мінімуму в 0,001 ETH.

Якщо робити ставки на ETH безпосередньо через мережу Ethereum, то в іншому випадку користувачеві доведеться внести мінімум 32 ETH.

“ETH відіграє важливу роль в екосистемі Web3, і оскільки мережа Ethereum продовжує рухатися до злиття, ми раді запропонувати стейкінг на ETH з однією з найвищих у галузі винагород APY”, – сказав генеральний директор Binance US Брайан Шродер.

Запропонована Binance US ставка у 6% APY є конкурентоспроможною за загальним галузевим мірком. Coinbase Global Inc зараз пропонує стейкінг на ETH за ставкою 3,28% APY.

Раніше Cryptomisto повідомляло про те, що Швейцарський банк SEBA Bank запустив послугу стейкінгу Ethereum для інституційних клієнтів.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!