«Барселона» та «Peaл» проведуть футбольний матч у метавсесвіті


5:08 PM, 12 Серпня 2022
«Барселона» та «Peaл» проведуть футбольний матч у метавсесвіті

Футбольні клуби «Барселона» та «Реал Мадрид» подали спільну заявку на торгову марку Метавсесвіту та власну криптовалюту. Крім цього команди планують провести матч у віртуальному просторі. Подробиці цього проекту будуть розкриті пізніше.

Представники двох найуспішніших клубів Іспанії заявили, що колективи запланували запропонувати своїм шанувальникам новий рівень взаємодії з командами, гравцями, тренерами та персоналом. Фанати футболу отримають доступ до різноманітних ігор у віртуальній реальності, а також зможуть стати глядачами матчів у цифровому всесвіті. Придбати квитки на матчі, купити мерчі та багато іншого буде можливим за криптовалюту.

Незважаючи на ворожнечу на полі, керівництво грандів розуміє важливість співпраці у просторі Метавсесвіту. Представники клубів пообіцяли анонсувати безліч цікавих нововведень.

Вони наголосили: спільна заявка, подана тиждень тому, успішно розглядається і клубам буде про що розповісти незабаром. Вже зараз найняті розробники займаються створенням унікального цифрового світу, а також криптовалютного гаманця, який надасть шанувальникам футболу чудові можливості.

Президент мадридської команди Флорентіно Перес запевнив: розширення бізнесу за рамки реального світу та вихід у віртуальний всесвіт є важливим кроком у розвитку бренду. Глава каталонського клубу Жоан Лапорта повністю підтримав свого колегу, заявивши, що він на 100% згоден з думкою Переса.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!