Артур Хейс вважає, що конкуренти не зможуть наздогнати Ethereum за рівнем ринкової капіталізації


24.10.2022
Колишній керівник біржі BitMEX Артур Хейс попередив криптовалютних інвесторів про те, що в короткостроковій перспективі можливий новий примусовий продаж на ринку.

Конкуренти Ethereum (ETH) навряд чи можуть потіснити провідну платформу смарт-контрактів з її позицій. Таку думку висловив співзасновник BitMEX Артур Хейс в інтерв’ю для Сгурто Banter.

На думку експерта, суперники Ethereum рівня 1 можуть надати хороші можливості для угод у наступному циклі, але не мають довгострокового потенціалу, щоб обігнати ETH за ринковою капіталізацією.

«Було б розумно інвестувати в одну або кілька з цих монет на дні, тому що вони будуть швидко зростати. Я не думаю, що хтось із них може конкурувати з Ethereum. Справа не тільки в спроможності мережі проводити швидкі транзакції, а й в таланті розробників.

У Ethereum кілька тисяч розробників. В іншому блокчейні їх може бути кілька сотень, і це має значення. Саме розробники створюють цю екосистему. Вони ж і створюють додатки.»

Навівши Solana як приклад, Хейс сказав, що SOL чекає нової можливості для наступного бичачого циклу. На його думку, ажіотаж навколо швидкості транзакцій за секунду і зниження комісій може працювати тільки до пори до часу.

«Якщо подумати, у кожній другій мережі рівня 1 є команди, які, по суті, копіюють і вставляють усе, що було створено в Ethereum. І це нормально, а вкластися в Solana, якби їй не вистачало кількох центів до $200, – це було б офігенною угодою.

Але зараз, коли монета знаходиться на рівні $ 30, така угода не настільки хороша. Чи можуть вони дійсно показати що-небудь ринку в наступному циклі?»

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *