Аналітик Пітер Брандт розкритикував висловлювання Майкла Сейлора про біткоїн


22.07.2022
Peter Brandt bitcoin

Криптовалютний аналітик і трейдер Пітер Брандт розкритикував гендиректора компанії-постачальника аналітичного програмного забезпечення MicroStrategy Майкла Сейлора за висловлювання про те, що біткоїн забезпечений енергією.

Брандт прокоментував думку Сейлора у своєму Twitter, написавши, що актив забезпечений енергією лише в тому сенсі, що він марний без надмірного її споживання — і то без забезпечення економічної функції.

“Це величезний міф, що біткоїн є чимось більшим, ніж споживачем енергії”, – додав аналітик.

У відповідь гендиректор MicroStrategy написав, що “всі товари споживають енергію”. Сейлор підкреслив, що економічна функція біткоїну полягає у тому, щоб створити глобальну мережу розрахунків.

При цьому в ході переписки в соціальній мережі Брандт зазначив, що біткоїн становить одну з найбільших частин його інвестиційного портфеля, і своїм висловом він лише прагнув підкреслити, що біткоїн не має ключового значення у вирішенні глобальної енергетичної кризи.

Брандт понад 40 років працює на фінансових ринках, він є засновником сервісу Factor Trading, що надає експертні звіти та аналіз графіків вартості активів.

Згідно з нещодавнім звітом ради Bitcoin Mining Council (ВМС), створеної з ініціативи Сейлора, енергоспоживання майнінгу збільшилося на 63% за рік. Хешрейт за цей же період зріс на 137%. Також у BMC з’ясували, що на видобуток криптовалют йде 0,15% світової електрики. Частка енергії із відновлюваних джерел збільшилася до 59,5%, а ефективність майнінгу зросла на 46%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *