У майнінгу біткоїну частка “зеленої” енергії досягла 59,5%


10:43 AM, 20 Липня 2022
У майнінгу біткоїну частка "зеленої" енергії досягла 59,5%

За даними організації Bitcoin Mining Council, частка енергії з відновлюваних джерел, яка використовується для майнінгу першої криптовалюти, впритул підійшла до 60%.

У звіті за II квартал 2022 року повідомляється, що зростання частки «зеленої» енергії в майнінгу біткоїну зросло на 6% з II кварталу минулого року та на 2% з минулого кварталу. Наразі показник становить 59.5%.

При цьому компанії, що входять до Bitcoin Mining Council, на 66.8% забезпечені електрикою із відновлюваних джерел. Загальний показник трохи нижчий, проте перевищує використання «зеленої» енергії у таких країнах, як Німеччина, США.

Аналітики Bitcoin Mining Council наголосили, що разом із збільшенням використання «зеленої» енергії, майнери біткоїну значно збільшили ефективність. Це зазначив і генеральний директор компанії MicroStrategy Майкл Сейлор (Michael Saylor):

«У II кварталі 2022 року ефективність майнінгу біткоїну зросла на 46% порівняно з аналогічним показником минулого року. Частка енергії з відновлюваних джерел сягнула 59.5%, вже п’ять кварталів поспіль показник перевищує 50%. Мережа стала на 137% безпечнішою, при цьому використовує лише на 63% більше енергії. Важко знайти індустрію чистішу та ефективнішу».

Також у звіті зазначається, що майнери біткоїну генерують лише 0.09% від загальних викидів вуглекислого газу в атмосферу, а споживають 0.15% загальної світової генерації електрики.

Раніше повідомлялося, що Швеція планує обмежувати майнерів біткоїну у постачанні електроенергії. Енергія піде на потреби металургів, проте йдеться лише про ситуацію з нестачею електрики.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!