Аналітик назвав поточний ведмежий цикл найважливішим в історії криптовалют


24.09.2022
Аналітик назвав поточний ведмежий цикл найважливішим в історії криптовалют

Аналітик CoinDesk Девід Морріс під час виступу на конференції Messari Mainnet 2022 заявив, що поточний ведмежий цикл є найважливішим за всю історію криптовалютного ринку.

На думку експерта, безліч блокчейн-проектів активно розвивалися, а їхні творці зосереджували свої сили на еволюції сектора децентралізованих фінансів (DeFi).

Читайте також: Що таке DeFi?

За словами Девіда Морріса, розробники зайняті створенням нових послуг і шукають способи безпечного отримання більшого кредитного плеча або ліквідності за меншого забезпечення. На думку експерта, це може стати величезною конкурентною перевагою в майбутньому.

Крім того, підприємці та програмісти намагаються розробити більш зручні інтерфейси для криптографічних застосунків і поліпшити їхній рівень безпеки. Зрештою, не потребуючи того, щоб діяти оперативно на бичачому ринку, криптостартапи отримали можливість без поспіху створювати якісні продукти з прицілом на майбутнє.

Аналітик зазначив, що венчурні капіталісти все ще займають довгі позиції на криптовалютному ринку, але вони стали набагато вибагливішими в проектах, ніж рік тому. На думку Морріса, екстремальна циклічність завжди була відмінною рисою криптоіндустрії з моменту її створення. Періоди можуть бути болючими, тому що галузь залишається значною мірою спекулятивною, але все ж вона змінюється.

На думку експерта, саме ці фактори і зробили нинішній ведмежий ринок найважливішим в історії криптовалютного сектора. Незважаючи на всі складнощі, з якими зіткнулася індустрія в останні 9 місяців, сильні продукти продовжили залишатися на ринку, а безліч молодих зможуть заявити про себе під час наступного бичачого циклу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *